Миргород-лучший город!

Объявление

Здраствуйте))Форум создан недавно...13.11.08..т.к. ещо мало людей..есть некоторые ограничения..Мы вас очень просим..Приводите сюда людей отдихавших в Миргороде,жителей Миргорода и просто ваших друзей)Регестрируйтесь)И будем разговаривать с вами)На этом форуме будут представлены посследние новости случившиеся в Миргороде и вообще в Полтавской области)Будет интересно0 Администрация

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Миргород-лучший город! » Новый форум » Як швидко перевести дитину в іншу школу


Як швидко перевести дитину в іншу школу

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Вирішила дитину перевести в іншу школу, і тому в мене виникла низка запитань: Хто-небудь чув про портал Schoolhub? Які переваги він надає для пошуку школи? Чи зможу я швидко знайти відповідний освітній заклад для своєї дитини?  Чи можна порівнювати школи за різними критеріями? Чи допоможе Schoolhub обрати школу, що відповідає моїм критеріям розташування та інфраструктури?

0

2

Я вас скажу так: дуже класно, що ви знайшли Schoolhub і зацікавились таким сайтом. Я сама така була і тоді підібрала чудовий навчальний заклад для своєї доньки-ліцей для дівчат "Леді". Це приватний заклад, який відмінно навчає дітей. Тож, дивіться, на цьому сайті і інші заклади. Щось точно знайдете.

Отредактировано Nadin (2024-04-25 23:26:43)

0


Вы здесь » Миргород-лучший город! » Новый форум » Як швидко перевести дитину в іншу школу


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно